CNC obrábění

Modely a reliéfy jako od řezbáře nebo v moderních liniích.


V naší výrobě jsme
vybaveni dílnou s technologií CNC frézování nejen dřevě-ného masivu, ale i dalšího sortimentu.

Centrum je vybaveno vysoce výkonným profesionálním a všestranným strojem umožňující 2D/ 2,5D / 3D obrábění za nadstandardní přesnosti. Softwarově je stroj podporován 3GIQ obsahující unikátní CAD modelovací a CAM obráběcí řešení pro CNC programování.

Služby a produkty

 Produkty jsou navrhovány a vyráběny nejen pro prvky stavebního a nábytkářského průmyslu s širokým uplatněním. V neposlední řadě se atraktivně uplatňují při imitacích ruční řezbářské práce i v oboru restaurátorství.

Za použití nejmodernějších technologií dodáváme vnitřní i vnější komponenty pro dotvoření Vašich představ designu prostoru nebo vybavení interiéru, např. originálně doplněnými prvky schodiště, dveří, oken nebo nábytku. Také nabízíme svým zákazníkům pro jednotlivce i komerční prostory speciální poradenskou službu a podporu v této oblasti a velmi rádi přeměníme Vaši vizi a představu designu v realitu. 

 

Modernizace a pokrok

    Naše firma nepřetržitě investuje do nových moderních zařízení, což společně s mnohaletou zkušeností a vysoce kvalitním a odborným nejen řemeslným přístupem k práci a zakázkám zaručuje trvalou spokojenost našich zákazníků. Nová CNC obráběcí technologie urychluje, zefektivňuje a téměř neomezeně rozšiřuje naše možnosti pro kvalitní výrobu Vašich požadavků, jejichž očekávání často překračuje. Přináší vysokou flexibilitu do výrobního procesu, kde jsme schopni vyrábět různé obrobky v krátkém časovém intervalu za úspory nákladů a ceny.

Jsme otevřeni novým nápadům a uvítáme Vaše představy a podněty prostřednictvím kontaktování naší firmy. Těšíme se na naši spolupráci.

Návrhy ve 3D   zpět

Řezby a reliéfy
Nábytek z překližky
Hračky a zábava