Nábytek z překližky

Tvořte s námi. 


Firma Černohous nabízí zajímavý
doplňkový program výroby ekonomického   nábytku   pomocí   3D   modelace,  2D  frézování  CNC
a následného ručního až hravého stavebnicového sestavení obrobku koncovým uživatelem.

  3D  modelace  používá  SW  vyvinutý  ve spolupráci zahraničních studentů 
a společnosti, zabývající se konstrukčními IT projekty. Tento SW umožňuje nejen návrh nábytku zohledňující ergonomické parametry, ale i variabilních interiérových doplňků a dílů. Modely vychází z katalogové nabídky, která je k dispozici u výrobce nebo lze zpracovat, dle Vašeho zadání a požadavků, vývoj prototypu doplněným testy. Nejčastěji používaným materiálem pro tyto účely na naší dílně je překližka nebo jiný vhodný deskový materiál. 

Hotový výrobek je dodáván jako 2D deska s vyfrézovanými díly určenými k následnému sestavení setu. Design výrobku se dá dále podpořit barevným zpracováním, doplňujícím textilem apod.

Na vyžádání jsou pro zájemce, kteří by si rádi vytvořili vlastní design s konzultacemi a prototypovou výrobou u firmy Černohous, k dispozici podklady po osobním jednání. Můžete si kreativně navrhnout svoji vlastní židli nebo křeslo pro práci či relaxaci. Program umožňuje návrháři prostřednictvím vytvoření jednoduché 2D konstrukce automaticky vygenerovat 3D strukturální tvar židle se základním testem stability. Při testu lze individuálně simulačně navolit přímo parametry postavy uživatele.

    zpět